BUNGALOW 224 - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu

Cena projektu :
35 900 Kč
Doba dodání :
2 týdny
* Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH
Objednat projekt
Obytné místnosti 4
Užitná (podlahová) plocha 106,2m2
Obytná plocha 74,5m2
Orientační cena na "klíč" 4 250 000 Kč
Orientační cena materiálu 2 550 000 Kč

BUNGALOV 224 je dům střední velikostní kategorie • jeho vnitřní prostory splňují nároky na bydlení 4-6 členů rodiny • obývací pokoj s kuchyní je řešen velkoprostorově • svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohyblivostí • je vhodný do rovinatého nebo mírně svažitého terénu • příhradový krov z vazníků a stropní konstrukce ze sádrokartonu • s krbem • rodinný dům s garáží

Základní nabídka
Okótovaný půdorys základní nabídky ve formátu PDF Vám zašleme na požádání
Okótovaný půdorys zrcadlové nabídky ve formátu PDF Vám zašleme na požádání
 
Pohled - BUNGALOW 224

Otázka k projektu

Technické informace
Počet osob: 4-6
Obytné místnosti: 4
Zastavěná plocha: 182,6m2
Obestavěný prostor: 819m3
Celková užitná (podlahová) plocha: 106,2m2
Celková obytná plocha: 74,5m2
Výška hřebene od ±0,0: 5,06m
Orientace hlavního vstupu: S, SV
Přízemí užitná (podlahová) plocha: 106,2m2
Sklon střechy: 10 °
  • rodinný dům s téměř nulovou potřebou energie v energetické třídě A0
  • možnost výstavby i jako dřevostavba
  • půdorysné rozměry jsou bez zateplovacího systému tloušťky 12 cm

 

 

4 pokojový rodinný dům plochou a pultovou střechou Bungalow 224 osloví každého příznivce moderní architektury. Tento projekt pro moderní bungalov s garáží vnáší do bydlení spoustu prostoru, který oceníte v každé z místností, zvláště, v denní části domu. Katalogový projekt domu Bungalow 224 vám přinese i šetření energiemi na vytápění a klimatizaci – patří mezi nízkoenergetické domy ve třídě A0.

4 pokojový rodinný dům plochou a pultovou střechou

Projekt pro moderní bungalov s garáží Bungalow 224 bude vyhovovat 4 – 6 členné rodině. Stejně jako i jiné projekty domů od firmy Prodom i tento 4 pokojový rodinný dům myslí na efektivní využití zastavěné plochy. Díky tomu získáte k bydlení až 106 m 2 užitkové podlahové plochy. Jeho bezbariérové řešení je vhodné také pro osoby se sníženou pohybovou schopností.

Kryté vchodové dveře domu vás přivedou do předsíně, které je připraveno místo na ramínka s poličkami a skříňkou na obuv. Do chodby, která vás zavede do jednotlivých místností domu, se přechází přes posuvné dveře . Můžete si přitom vybrat jejich instalaci na zeď nebo do stavebního pouzdra. Toto řešení šetří prostorem, v zimě vám přinese úsporu na vytápění, v létě ochrání před pronikáním teplého vzduchu do interiéru.

Obývací pokoj s krytou terasou a krb

Denní část domu Bungalow 224 tvoří velkoprostor , ve kterém je situovaný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou . V této části osloví prosvětlení interiéru, které zajišťují dvoje posuvné dveře na terasu. Přinášejí dovnitř nejen více světla, ale také blízkost přírody.

Kuchyňská linka je navržena ve tvaru U, přičemž se na straně umístěné v prostoru může nacházet barový pult. Můžete si tak vytvořit místo pro neformální posezení či rychlou snídani a zároveň zvýraznit optické oddělení kuchyně od obývacího pokoje . Při přípravě jídel se můžete těšit také na velkou pracovní plochu a dostatek prostoru pro odkládání kuchyňských potřeb.

Jídelna je situována vedle kuchyně při východu na terasu. Během jídla si díky tomu budete moci užívat výhledu do zahrady. Umístit do ní můžete jídelní stůl pro 6 - 8 osob . V letním období budete mít možnost trávit společné chvíle i na kryté terase .

4 pokojový rodinný dům plochou a pultovou střechou Bungalow 224 má prostorný obývací pokoj, kterému dominuje výhled do zahrady přes posuvné dveře na terasu . Můžete do ní vybrat velkou rohovou sedačku až pro 6 osob, kterou doplníte o křeslo, taburety a konferenční stolek. Příjemné prostředí dotváří vestavěný krb.

Noční část domu

Projekt pro moderní bungalov s garáží Bungalow 224 má noční část domu od denní oddělenou chodbou. Nacházejí se zde tři pokoje, šatník, technická místnost, koupelna a WC.

Rodičům může sloužit největší z místností s podlahovou plochou až 17,1 m2 , která vám umožní zařídit ložnici s pracovním koutkem . Při rozmisťování nábytku lze rozčlenit na odpočinkovou a pracovní část se šatníkem tak, abyste získali klidné prostředí pro komfortní odpočinek i práci. Koupit můžete manželskou postel, poličky, skříňky a psací stůl. V rohu pokoje je připraveno místo na vestavěný šatník .

Dětské pokoje lze zařídit tak, aby měly děti k dispozici vše pro každodenní povinnosti, hry i odpočinek. Postele, šatníky, psací stolky a poličky umístěné vedle zdi ponechají uprostřed pokojů dostatek volné plochy na hraní. V každé z místností lze získat i další lůžko na spaní koupí palandy, postele s výsuvným lůžkem nebo rozkládacího křesla.

Moderní bungalov s garáží Bungalow 224 má návrh koupelny připravený k instalaci rohové vany. Nacházet se v ní mohou ještě dvojumyvadlo , WC a pračka. K dispozici je také druhé WC situované ve vedlejší místnosti. Kotel se nachází v technické místnosti, která se dá využívat také ke skladování.

Projekt pro moderní bungalov s garáží

4 pokojový rodinný dům plochou a pultovou střechou Bungalow 224 se řadí mezi domy střední velikostní kategorie. Jeho vnitřní prostory naplní nároky na bydlení pro 4 – 6 člennou rodinu. Tento projekt pro moderní bungalov s garáží si můžete vybrat k realizaci na rovinatém až mírně svažitém pozemku. Velice pěkně bude vypadat v moderní okolní zástavbě.


Projekt domu BUNGALOW 224 patří do kategorie domů:

Bungalovy

Mezi nejprodávanější patří projekty rodinných domů typu Bungalov. Výhody těchto domů spočívají především v tom, že obvykle máte vše na jednom podlaží, a proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi, pro seniory nebo pro lidi, kteří potřebují bezbariérový projekt domu. Pokud již máte větší či menší pozemek, určitě si v naší nabídce vyberete projekt pro vás.

Projekty domů s pultovou střechou

Šikmá střecha je typ šikmé střechy, která je tvořena šikmou střešní rovinou. Ačkoli v minulosti nepatřil k nejoblíbenějším, v moderní architektuře si nachází stále významnější místo.

Tento typ střechy je materiálově i konstrukčně nenáročné řešení. Pokud si vyberete dům se šikmou střechou, můžete očekávat úsporu nákladů na jeho výstavbu. Ne vždy je nutné stavět krov, je odolnější proti vodě než plochá střecha, a proto nevyžaduje vysoké náklady na izolaci.

Tento typ střechy je materiálově i konstrukčně nenáročný. Pokud si vyberete dům se šikmou střechou, můžete očekávat úsporu nákladů na jeho výstavbu. Ne vždy je nutné stavět krov, je odolnější proti vodě než plochá střecha, a proto nevyžaduje vysoké náklady na izolaci.


Další projekty domů

nadštandardný prízemný rodinný dom s dvojgarážou a priestrannou krytou terasou

nadštandardný prízemný rodinný dom s dvojgarážou a priestrannou krytou terasou

BUNGALOW 225 je dom väčšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezb...
projekt menšího ekonomického třípokojového domu, vhodný i na užší parcely

projekt menšího ekonomického třípokojového domu, vhodný i na užší parcely

BUNGALOW 226 je dům menší velikostní kategorie • patří mezi ekonomické rodinné domy • svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3 členné rodiny • obývací pokoj s kuchyní je řešen velko...
projekt jednoduchého, cenově dostupného rodinného domu pro 3-4 člennou rodinu

projekt jednoduchého, cenově dostupného rodinného domu pro 3-4 člennou rodinu

BUNGALOW 227 je dům střední velikostní kategorie • patří mezi ekonomické rodinné domy • svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny • obývací pokoj s kuchyní je řešen...
krásný jednoduchý přízemní rodinný dům vhodný pro 4-6 člennou rodinu

krásný jednoduchý přízemní rodinný dům vhodný pro 4-6 člennou rodinu

BUNGALOW 228 je dům střední velikostní kategorie • patří mezi ekonomické domy • svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-6 členné rodiny • obývací pokoj s kuchyní je řešen velkopros...
Moderní přízemní dům s plochou střechou široký pouhých 7 metrů

Moderní přízemní dům s plochou střechou široký pouhých 7 metrů

BUNGALOW 229 je dům menší velikostní kategorie • patří mezi ekonomické rodinné domy • svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny • obývací pokoj s kuchyní je řešen v...
projekt moderního přízemního domu s překrytým stáním pro auto

projekt moderního přízemního domu s překrytým stáním pro auto

BUNGALOW 230 je dům střední velikostní kategorie • svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny • obývací pokoj s kuchyní je řešen velkoprostorově • svým bezbariérovým řeš...
Dům s obytným podkrovím a garáží.

Dům s obytným podkrovím a garáží.

COMFORT 107 je dům střední velikostní kategorie • určený na středně široké pozemky • noční a denní část domu je oddělena • v případě podsklepení a dostatečného odstupu od ulice je možné umístit ...
Dům se zimní zahradou.

Dům se zimní zahradou.

COMFORT 109 je dům střední velikostní kategorie • určený je na středně široké pozemky • noční a denní část domu je oddělena • v případě podsklepení a dostatečného odstupu od ulice je možné umíst...
Venkovský rodinný dům.

Venkovský rodinný dům.

COMFORT 124 je dům větší velikostní kategorie • hmota domu je členěna odskokem iv střešní rovině na dva celky • průčelí jsou vylehčené obloukovými překlady nad vstupem av místě kryté terasy • st...
BUNGALOW 224
Základná ponuka
Pôdorys Prízemia - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Zrkadlový obraz
Pôdorys Prízemia - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Základná ponuka
Pohľad 1. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Základná ponuka
Pohľad 2. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Základná ponuka
Pohľad 3. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Základná ponuka
Pohľad 4. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 1. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 2. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 3. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
BUNGALOW 224
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 4. - projekt moderního bungalovu s garáží vhodného pro 4 až 6 člennou rodinu
0

Tento web používá soubory cookie

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, k poskytování funkcí sociálních médií a ke zlepšování a přizpůsobování obsahu a reklam. Více o cookies